Baza wiedzy

Studia przypadków

W tej sekcji znajdziecie Państwo studia przypadków, przedstawiających ukończone projekty, w których wykorzystywaliśmy nasze narzędzia i metody działania. W studiach przypadków kładziemy nacisk na zobrazowanie konkretnych rezultatów biznesowych, osiągniętych w wyniku zastosowanych rozwiązań. Skategoryzowane według sektorów biznesu, studia przypadków pokazują najskuteczniejsze rozwiązania dla poszczególnych branż w konkretnych sytuacjach rynkowych.

wejdź >>

 

Artykuły

W sekcji Artykuły znajdziecie Państwo teksty przedstawiające poglądy i podejście UPTURN do poszczególnych zagadnień, dotyczących zarządzania, rozwoju organizacyjnego i poprawy efektywności firm. Zamieszczamy tu także nasze analizy trendów na rynku pracy oraz przedstawiamy nowoczesne metody i narzędzia zarządzania ludźmi i organizacjami. 

wejdź >>

 

Archiwum

Zapraszamy do odwiedzenia naszego Archiwum. Zamieszczamy tam informacje o wskaźnikach
i wydarzeniach istotnych dla gospodarki oraz dla firm działających na polskim rynku, a także fakty z życia UPTURN. Zwięzłe komentarze umożliwią  Państwu szybkie zapoznanie się z podstawowymi danymi biznesowymi i interpretację zdarzeń gospodarczych.

wejdź >>

 
Poleć stronę